Sport

  • 9 listopada 2011
  • wyświetleń: 1765

Wygrana kadetów MTS Winner

Kadeci MTS Winner Czechowice-Dziedzice rozbili KS AZS Rafako. Godzinę i cztery minuty potrzebowali nasi młodzi siatkarze na pokonanie 3:0 drużyny z Raciborza.

mts winner, siatkówka
fot. MTS Winner


MTS Winner
fot. MTS Winner


W pierwszym secie wyrównana gra, punkt za punkt trwała do stanu 17:16 dla naszej drużyny. Dzięki skutecznym atakom i pewnej grze w obronie końcówka pierwszego starcia należała już tylko do Winnersów. W drugim secie od początku zarysowała się przewaga podopiecznych Łukasza Stawowskiego . Przy wyraźnym prowadzeniu naszego zespołu trener dał szansę gry młodszym zawodnikom, na co dzień reprezentującym zespół młodzików. Trzeci set nasz zespół rozpoczął w wyjściowym składzie i do stanu 16:16 toczył wyrównaną walkę z siatkarzami Rafako. Podobnie jak w pierwszym secie w końcówce czechowiczanie przejęli inicjatywę i dokończyli dzieła.

MTS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3-0 (25:18, 25:20, 25:19)

Skład MTS Winner : Palkij, Duda, Abramek, Gawęda, Machalica, Lubecki, Paszek, Polczyk, Zięba, libero Przystał. Trener Łukasz Stawowski.

Adam Prończuk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.