Sport

  • 13 listopada 2011
  • wyświetleń: 1270

Czwarta z rzędu wygrana kadetek

Po seniorkach rundę rewanżową rozpoczęły również kadetki. Młode siatkarki MKS Czechowice-Dziedzice rozgrywały swój mecz z Silesia Volley III Mysłowice/Chorzów.

W pierwszym meczu obu ekip lepsze okazały się czechowiczanki, które przed własną publicznością pokonały przeciwniczki 3:1.

Po pierwszej fazie rozgrywek oba zespoły plasowały się w połowie stawki i sąsiadowały ze sobą w tabeli. Po trzech kolejnych zwycięstwach z nieco słabszymi zespołami zawodniczki MKS-u chciały podtrzymać dobrą passę z nieco bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Po dobrym spotkaniu naszym zawodniczkom udało się powtórzyć wynik z pierwszego spotkania i wygrać 3:1 (16:25, 19:25, 25:19, 25:27). Dzięki temu zwycięstwu nasze zawodniczki chwilowo awansowały na 3 miejsce w tabeli.

taurus / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.