Sport

  • 18 listopada 2011
  • wyświetleń: 1194

Sezon ping-ponga w pełni

Zwycięstwem 10 :0 z KTS II Lędziny nasi tenisiści stołowi zakończyli VIII rundę rozgrywek III ligi.

Uzyskany bilans jest korzystny- 5 meczy wygranych,3 przegrane i aktualnie szósta pozycja w tabeli rozgrywek z dorobkiem 10 punktów. Punkty dla MKS-u zdobywali Paweł Wróbel - 15,5, Gryga Rafał - 11, Ramenda Krzysztof, Dawid Swakoń i Paweł Mazur - po 9.

Przed nimi kolejny trudny wyjazdowy mecz z MKS II Orzesze. Ewentualna wygrana - umocniłaby nasz zespół w czołówce tabeli.

Udanie rozpoczęły sezon nasze tenisistki-wygrywając w dalekim Pniowie z tamtejszym ULKS - 9:1,zdobywając punkty przez Dagmarę Chmielniak - 3,5, Joannę Blachurę - 3, Karolinę Kłaptocz - 2,5.

Również udanie zaprezentowały się nasz panie w pierwszym meczu Pucharu Polski,w którym obok doświadczonej już Joasi Blachury wystąpiły zawodniczki ze ścisłego zaplecza .Poradziły sobie z drużyną ze Skoczowa wygrywając 4:2. Obok wspomnianej Joasi w meczu brały udział Marzena Topór, Sara Baczewska, Justyna Kopeć, Sylwia Baczewska. Kolejnym ich przeciwnikiem będzie drużyna MKS Cieszko Cieszyn.

Młodzi zawodnicy MKS-u nie pozostają w tyle za swoimi starszymi kolegami. Podopieczni trenera Tomasza Szarego osiągnęli szereg wartościowych wyników w Mistrzostwach Powiatu Cieszyńskiego, Mistrzostwach Bielska-Białej i innych turniejach - o czym szerzej piszemy na stronie http://www.mks-czechowice.pl.

jadraz

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.