Sport

  • 22 listopada 2011
  • wyświetleń: 2341

UKS Orlik 2012 na turnieju w Opolu

W niedzielę 20 listopada chłopcy z rocznika 2002 i młodsi pojechali do Opola na Międzynarodowy Turniej Piłkarski "Dziecięca piłka bez granic".

W imprezie udział wzięło osiem zespołów z Polski: Widok Skierniewice, Odra Opole, Football Academy Opole I, Football Academy Opole II, Śląsk Wrocław, SRS Orlik Ruda Śląska, AP 21 Kraków i ORLIK 2012 Czechowice-Dziedzice oraz cztery zespoły z Czech: FK Jeseník, FK Stomix Žulová, SK Řetězárna Česká Ves i FK Mikulovice o.s..

UKS Orlik 2012 na turnieju w Opolu · fot. daruś eŁ


W sumie nasze Orliki rozegrały 5 meczów:
AP 21 Kraków - Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 1:0

FK Stomix Žulová - Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 0:1 (K. Łukaszek)

Śląsk Wrocław - Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 0:1 (K. Sikora)– po pasjonującym widowisku i pięknych akcjach chłopców najbardziej ucieszył fakt, że pokonali młode zaplecze aktualnego lidera Ekstraklasy

Football Academy Opole II - Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 1:1 (R. Grajcarek – - nasz bramkarz!)

FK Mikulovice o.s. - Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 0:1 (K. Łukaszek)

Chcąc uniknąć niezdrowej rywalizacji wywołanej chęcią zdobycia jak najwyższego miejsca i nagród, kosztem dobrej zabawy młodych piłkarzy, nie zastosowano typowej końcowej klasyfikacji turniejowej. Każdy z uczestników został nagrodzony medalem i nagrodą rzeczową a specjalne wyróżnienie otrzymało po trzech najlepszych piłkarzy tego dnia z każdej drużyny. W naszym zespole wyróżnienie takie otrzymał R. Grajcarek, B. Kus i K. Łukaszek. Oprócz trzech w/w zawodników drużynę naszą reprezentowali
również K. Sikora, D. Panek, D. Kempny, M. Pniok, M. Hereda, P. Polok, D. Fojcik, A. Figurski i F. Świerczek.

Dziękujemy naszym Orlikom i trenerowi Andrzejowi Michalskiemu za udany występ, mnóstwo pozytywnych emocji, odrobinkę stresu a rodzicom i innym członkom rodziny za wspaniały doping.

daruś eŁ

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.