Reklama

Sport

  • 23 listopada 2011
  • wyświetleń: 1454

Czechowiczanie w Lidze Futsalu

Przedstawiamy opis poczynań czechowickich drużyn w Lidze Futsalu Pszczyna - Suszec - Goczałkowice.

Derby Czechowic w II kolejce LF Pszczyna - Suszec - Goczałkowice.

I Liga

Fatalny start w nowy sezon ma mistrz I Ligi poprzedniego sezonu. W dwóch meczach nie udało się zdobyć ani jednego punktu drużynie All Stars Jastrzębie, a przez 80 minut tylko raz udało się pokonać bramkarza rywali. Drugi z medalistów I Ligi - Belfer Team Czechowice także pozostaje bez punktu i obie drużyny plasują się na ostatnich miejscach w tabeli. Na czele tabeli pierwszej ligi beniaminkowie Elbud i Ośrodek Nad Dokawą. Czechowicki przedstawiciel w najwyższej klasie rozgrywkowej po drugiej i to sromotnej przegranej staje się pewnym kandydatem do spadku. Niestety w meczu z Suszcem nikt nie wpisał się z drużyny Belfrów na listę strzelców.

Belfer Team Czechowice - Suszec 0 : 8 (0 : 1)


II Liga

Derby Czechowic były ostatnią odsłoną rywalizacji w drugiej lidze. Lepszy okazał się jednak bardziej doświadczony w LF-ie Inny Zespół. Northtec Południowcy drugi raz z rzędu przegrali takim samym stosunkiem bramek 2:3. Kolejny zespół odnotowujący bardzo dobry wynik w poprzedniej edycji nie potrafi się w tym sezonie odnaleźć. Na szczęście minimalne przegrane mogą sugerować, że brakuje tej drużynie szczęścia. Jednak w następnej kolejce będą grali z liderem. Gratulację dla Innego Zespołu za wygrana w prestiżowych derbach Czechowic.

Northec Południowcy - Inny zespół 2:3 (1:1)
Bramki dla Northec: Gibas K. 8', Buchta K. 22'
Bramki dla Innego zespołu: Jurczyga R. 12', 24', Damaz A. 12'

Liga Futsalu · fot. Andrzej PuchałaIII Liga

Nie potrafi wejść w sezon drużyna Enigmy. W pojedynku z Promos 24 przegrywali już 2:0, ale dzięki zrywowi w ostatnich minutach spotkania udało się zdobyć chociaż punkt. Najpierw bramkę kontaktową zdobył głową Wronka. Czechowiczanie poczuli, ze mogą coś tu jeszcze ugrać. Ściągnęli bramkarza i na 15 sekund przed końcem meczu doprowadzili do remisu.

Promos 24 - Enigma 2:2 (0:0)
Wronka K. 36'
Siemieniec T. 40'

Podsumowując: Wszystkie drużyny z Czechowic grają swoje. Niektórym brakuje trochę szczęścia. Najbardziej martwi fatalna postawa Belfrów w I Lidze. Na papierze mają dobry skład, wystarczy w optymalnym zestawieniu pojawić sie na parkiecie. Warto również odnotować nowy nabytek Innego Zespołu: R. Jurczygę, który w dwóch pierwszych spotkaniach wpisuję się na listę strzelców.

Mariusz Maławy

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.