czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 listopada 2011
  • 29 listopada 2011
  • wyświetleń: 2106

Andrzejkowy Maraton Fitness

Za nami:

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów zaprasza 29 listopada (wtorek) do swojej siedziby przy ul. Tetmajera 14a na Andrzejkowy Maraton Fitness.

TKKG, fitness


Start o godzinie 17.00 od zajęć "Radosny Ruch Przy Muzyce". Są to zajęcia dla mam i ich pociech, w których będą mogli wraz ze swoimi dziećmi przenieść w bajkowy świat. Będą pokonywać oceany, wspinać się w wysokie góry i omijać kałuże, nie obawiajcie się, że nie dacie sobie rady, wasze dzieci Wam pomogą.

Zumba (od 18.00 do 19.30) to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

O 19.30 zapraszamy na spinning. To forma grupowych zajęć, która cieszy się ogromnym powodzeniem w klubach fitness: dynamiczna jazda na specjalnym rowerze przy motywującej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego instruktora. Jej efektem jest lepsze zdrowie, lepsze samopoczucie i piękniejszy wygląd. Lecz tak naprawdę każdy, kto regularnie uprawia zyskuje jeszcze coś: siłę woli i umiejętność pokonywania własnych słabości.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 604-248-845.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.