Sport

  • 2 grudnia 2011
  • wyświetleń: 1656

Ping-pong: MKS gromi rywali

Drużyny MKS Czechowice-Dziedzice gromią przeciwników przy tenisowych stołach. W drużynie mężczyzn pojawił się też nowy zawodnik.

Panowie w X kolejce spotkań podejmowali na własnej hali KS Ogniwo Rogoźn Żory. MKS reprezentowali Ramenda, Wróbel, Gryga, Mazur nieobecny na meczu był Swakoń, drużynę gości reprezentowali Rybak, Kowacz, Uniszewski, Gierlicki. Pierwsze partie i mamy 3:1 dla MKS. Niestabilna forma Mazura i porażka z Kowaczem, wielkie męki przeżywał Gryga który wygrał 3:2 z Gierlickim. Niezawodni w ostatnim czasie Ramenda oraz Wróbel dokładają 2 punkty.

Deble i mamy już wszystko jasne, pewne wygrane pary Ramenda/Mazur przeciwko parze Kowacz/Uniszewski oraz Gryga/Wróbel przeciwko parze Rybak/Gierlicki. W ostatniej serii spotkań tylko Gryga przegrywa po wyrównanej walce z Rybakiem, natomiast w najciekawszym meczu Ramenda po pięknej i emocjonującej grze wygrywa z Kowaczem 3:2 i mamy kolejny wysoki wynik, MKS Czechowice-Dziedzice - KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2. Dziękuję za walkę i zaangażowanie.

MKS nie odpuszcza walki o pierwszą czwórkę ligi. Z drużyną rozpoczął treningi nowy zawodnik który to zostanie zgłoszony do składu w najbliższym czasie, kto to taki? Jeden z czołowych śląskich zawodników grup młodzieżowych z przed kilku lat. Przerwał swoją karierę z powodu studiów, teraz powraca po 6 latach przerwy, czy wywalczy miejsce w składzie MKS? Przekonamy się wkrótce a nazwisko zawodnika pozostawimy w tajemnicy aż do jego debiutu w barwach MKS Czechowice.

Swoją V serię w III lidze rozegrały również tenisistki. Nie brały w niej udziału nasze zapowiadane ping-pongowe nadzieje ze względu na -jak oświadczył ich opiekun - bardzo duże zmęczenie braniem udziału w tym dniu w turnieju piłki ręcznej.W mocno okrojonym składzie osobowym, z trzema kolejnymi debiutantkami w rozgrywkach III ligi -nasze Panie poradziły sobie z UKS Sportowa Jedynka ze Skoczowa wygrywając 8 : 2.Pierwsze punkty w III lidze zdobyły:Kopeć Justyna -3,Topór Marzena-2 a Karolina Kłaptocz dorzuciła jeszcze 3 punkty-zapewniając wysokie zwycięstwo.

Następny mecz nasze Panie rozegrają na wyjeździe 7.12.11 z JKTS II Jastrzębie.

jadraz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.