czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 8 grudnia 2011
  • 10 grudnia 2011
  • wyświetleń: 1716

Turnieje o Puchar Prezesa UMKS

Za nami:

W najbliższy weekend dwie nasze drużyny będą gospodarzami turniejów piłki nożnej halowej o Puchar Prezesa Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Trójka" Czechowice-Dziedzice.

Reklama

Miejscem sportowych zmagań będzie hala sportowa Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach ul. Łukasiewicza 37. W sobotę 10 grudnia od godziny 9.00 swoje zmagania rozpoczną dzieci z rocznika 2003 i młodsi pod opieką trenera Jarosława Szweda.

Udział w sobotnim turnieju potwierdziły rówieśnicy z klubów: Gwiazda Ruda Śląska, Pionier Tychy, AKS Mikołów, Szkółka Piłkarka Iskra Pszczyna.

W niedzielę o tej samej porze swoje zmagania rozpoczną w jeszcze silniejszej obsadzie piłkarze z rocznika 1999 i młodsi. Trener Mariusz Maławy zaprosił do udziału w turnieju drużyny: Promotor Zabrze, Gwiazda Ruda Śląska, Rekord Bielsko-Biała, GKS Tychy. Dlatego będzie się działo . Na pewno nasz zespół nie jest faworytem, ale ma okazję konfrontacji z najmocniejszymi ekipami na Śląsku. Cieszy fakt, że nasze turnieje bardzo chętnie są odwiedzane przez mocne drużyny z regionu.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Mariusz Maławy
źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.