czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 12 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4056

Mateco UKS GKS Tychy Cup

W sobotę 10 grudnia zawodnicy rocznika 2002 i młodsi pojechali na turniej Mateco UKS GKS Tychy Cup. W turnieju wystąpiło 8 drużyn: GKS Tychy I, Ruch Radzionków, RKP ROW Rybnik ( drużyny z naszej grupy eliminacyjnej ), GKS Tychy II, Piast Gliwice, Siódemka Tychy i GKS Katowice - grupa B.

Reklama

UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice zajął pierwsze miejsce w grupie i awansował do gier o miejsca 1-4. Kolejno w grupie eliminacyjnej wygrali z GKS Tychy I 6:0 (strzelcy K. Łukaszek-3, K. Sikora-2 i B. Kus-1) następne zwycięstwo z RKP ROW Rybnik 2:0 (M. Pniok) i trzecia wygrana z Ruchem Radzionków 3:0 (K. Łukaszek-2 i K. Sikora-1).

W fazie finałowej nasze Orliki zremisowały dwa mecze z Siódemką Tychy 1:1 (K. Łukaszek) i Piastem Gliwice 2:2 (K. Łukaszek) co sumując z pkt. z grupy eliminacyjnej dało nam DRUGIE miejsce! Gratulujemy. Kolejny turniej gdzie chłopcy pokazują się z dobrej strony. R. Grajcarek otrzymał nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju, a K. Łukaszkowi zabrakło jednego trafienia żeby zostać królem strzelców.

Ponownie duże dziękuję dla rodziców za doping i transport sportowców na miejsce chwały.

Mateco UKS GKS Tychy Cup · fot. daruś eŁ


Więcej zdjęć z turnieju w serwisie Picasa.

daruś eŁ

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.