Sport

  • 22 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3133

Ostatnia kolejka LF w 2011

Prezentujemy wyniki czechowickich drużyn grających w rozgrywkach Pszczyńskiej Ligi Futsalu.

I Liga

Belfer Team po ostatnich słabych meczach wreszcie stoczył wyrównany pojedynek z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie drużyną Ełki. Do przerwy był remis 1 do 1, po wyrównującym trafieniu w 16 minucie P. Wyrobka. W drugiej połowie na 8 minut do końca meczu czechowiczanie wzięli czas by przygotować się do rozstrzygnięcia spotkania na swoją korzyść. Jednak w pierwszej akcji po przerwie na żądanie stracili bramkę. Po kilku dogodnych sytuacjach niestety nie zdobyli bramki i narazili się po otwartej grze na skuteczna kontrę przeciwników. W końcówce meczu zabrakło szczęścia, gdy piłka na drodze do bramki rywala dwa razy trafiała w słupek. Ostatecznie Belfer Team zanotował kolejną porażkę, która o dziwo po walkowerze Jakubów i odjętych 2 punktów dała im awans na przedostatnie miejsce.

II Liga

Druga liga, dwie nasze drużyny i dwa zwycięstwa! Najpierw bardzo łatwo poradził sobie z drużyną Undergrasosexoholicsów plasującą się na podium Inny Zespół. Niewątpliwie przyczynił się do zwycięstwa fakt, iż nie mógł wystąpić w tym meczu najlepszy snajper drużyny z Pszczyny Matera, pauzujący za kartki. Warto dodać, że tydzień wcześniej Południowcy pokonali Undergraso, którzy mieli przed tym meczem fotel lidera. Inny Zespół pierwszy raz zachował czyste konto i zaaplikował rywalom aż 6 bramek. Bramki: Skęczek S. 2, Kóska S. 1, Maron G. 1, Sroka P. 1, Mitoraj M. 1.

Drugi zespół z Czechowic wyjątkowo łatwo rozgromił solidną ekipę z Miedznej Eurobud. Pierwsze skrzypce w Południowcach grał Koczur i Płonka zdobywając po 4 bramki. Po pierwszej połowie Northec wygrywali 5 do 0, a w drugiej dodali 4 trafienia, na które dwukrotnie odpowiadali przeciwnicy. Jedną bramkę do duetu snajperów z Czechowic dodał Gibas.

Po 6 kolejce obie nasze drużyny mają poprzez dobre występy szansę gry w grupie mistrzowskiej walczącej o awans do I Ligi.

III Liga

Niepokonana od trzech spotkań Enigma spotkała się z grającą ostatnio w kratkę drużyną Katon Pub. Drużyna z Pszczyny w bardzo młodym składzie pokonała zaskakującą łatwo walczącą o awans Enigmę. W pierwszej połowie czechowiczanie przegrywali tylko jedna bramką, na początku drugiej mimo bramki przeciwnika kontakt załapał Siemieniec zdobywając gola w 27 minucie. Niestety dwa trafienia Wolskiego w 30 minucie i na minutę przed końcem dały pewne zwycięstwo przeciwnikom. Enigma dalej zajmuję najniższy szczebel podium i spokojnie powinna zapewnić sobie grę w grupie mistrzowskiej. Należy jednak pamiętać, że tylko dwie najlepsze drużyny zapewniają sobie awans.

Mariusz Maławy / czecho.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.