Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 1 stycznia 2012
  • 28 stycznia 2012
  • wyświetleń: 15603

Kto sportowcem i trenerem roku?

Już po raz siódmy Gazeta Czechowicka przeprowadza plebiscyt na najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2011 roku. Głosować można za pośrednictwem kuponów w niej zamieszczonych. Również do 18 stycznia głosować na swoich faworytów mogli czytelnicy czecho.pl. W plebiscycie internetowym wygrali: Paweł Wawrzyczek i Mariusz Maławy.

Lista kandydatów jest bardzo długa. Wyniki plebiscytów poznamy podczas Gali Sportu, która odbędzie się 16 lutego (początkowo planowano termin 26 stycznia) w Miejskim Domu Kultury. Wtedy też zostaną rozdane nagrody dla zwycięzców.

W Gazecie Czechowickiej głosować można maksymalnie na trzech zawodników i jednego trenera. Na portalu czecho.pl wybieraliśmy tylko jednego sportowca i trenera. Głosowanie internetowe trwało do 18 stycznia.

Kandydaci do nagrody "Sportowiec roku 2011":

Rafał Antoniewski (szachy; I miejsce w drużynowych MP), Karolina Banach (saneczkarstwo; II miejsce w MP juniorów), Katarzyna Borgieł, Izabela Borgieł (kajakarstwo; medalistki MP), , Patrycja Czyż (saneczkarstwo; I miejsce w MP juniorów młodszych), Tomasz Dzida (piłka nożna; zawodnik kadry śląska), Roman Dzida (alpinizm; zdobywca korony ziemi), Elżbieta Głogowska (lekkoatletyka; multimedalistka śląska), Łukasz Goryl (saneczkarstwo; III miejsce w MP seniorów), Jakub Hałas (pływanie; multimedalistka letnich i zimowych MP), Adrian Hołdys (siatkówka; I miejsce w MP w mini siatkówce), Justyna Iskrzycka (kajakarstwo; II miejsce w MP młodziczek K2 2000m), Paulina Kozioł (lekkoatletyka; III miejsce w MP w biegach górskich), Kamil Klimca, Tobiasz Gola (kajakarstwo; II miejsce w MP w K2-500m) , Arkadiusz Konieczny, Amadeusz Czyż (kajakarstwo; II miejsce w MP), Marcin Londzin (lekkoatletyka; posiadacz najlepszego wyniku na 300m), Marcel Marszałek (lekkoatletyka; rekordzista śląska w ośmioboju), Kamil Muchewicz (judo; I miejsce w PP młodzików), Paulina Paszek (kajakarstwo; II miejsce w MP młodziczek w K1, 2000m), Michał Paździora (szachy; I miejsce w drużynowych MP), Arkadiusz Pilarz (kajak polo; IV miejsce w ME U-21), Michał Przemyk (piłka nożna; zawodnik kadry śląska), Jakub Rdzanek (lekkoatletyka; finalista MP juniorów na 400m , p pł), Marcin Ryszka (pływanie; trzykrotny MŚ), Grzegorz Słabiak (judo; V miejsce w MP juniorów młodszych), Łukasz Stawowski (siatkówka; czołowy zawodnik MTS Winner), Mirosław Sojka (saneczkarstwo; II miejsce w dwójkach w MP , seniorów), Dawid Swakoń (tenis stołowy; czołowy zawodnik MKS Czechowice-Dz), Robert Szatanik (sporty walki, MP w kategorii open), Paweł Wawrzyczek (judo; trzykrotny medalista Pucharu Europy), Marta Wykupil (judo; III miejsce w Pucharze Europy), Marcin Zarychta (piłka nożna; zawodnik kadry śląska)

mot / czecho.pl, źródło: Gazeta Czechowicka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.