Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 25 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2458

UMKS Trójka: turniej bez porażki

22 stycznia drużyna trampkarzy starszych UMKS-u "Trójka" udała się na turniej "Paulinka Cup" do Kóz. W turnieju wzięło udział 6 zespołów w tym lider śląskiej ligi trampkarzy starszych - GKS Katowice. Nasi zawodnicy zagrali dobry turniej, nie przegrywając ani jednego spotkania. Mimo to ostatecznie zajęte miejsce, pozostawia pewien niedosyt.

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice · fot. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice


W pierwszym meczu po dość zaciętym meczu z drużyną Kóz 97' nasz zespół zwyciężył 2:1 a dwie bramki zdobył Michał Przemyk.

W następnym spotkaniu UMKS spotkał się z najmocniejszą drużyną w stawce, czyli zespołem z Katowic. Po wyrównanym początku to zespół z Czechowic prowadził 1:0 po bramce Marcina Zarychty. Mimo dwukrotnego prowadzenia w konfrontacji z "Gieksą" nie udało się dowieźć zwycięstwa i ostatecznie w tym meczu padł remis 2:2, a drugą bramkę dla Czechowiczan zdobył Sebastian Garus, który pięknie obrócił się z rywalem na plecach i mierzonym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza Katowiczan.

W trzeciej potyczce "Trójka" rozgromiła Zaporę Wapienicę 7:1 Bramki strzelali: Zarychta 5 i po jednej dołożyli Przemyk i Kubica.

Następnie czechowiczanie zmierzyli się z Pasjonatem Dankowice i po słabej grze mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Nasz zespół mimo przewagi na boisku nie zdołał pokonać bramkarza rywali, a samo spotkanie ze względu na ostrą grę obu drużyn obfitowało w wiele fauli i sędzia co kilkadziesiąt sekund musiał przerywać grę.

W ostatnim meczu turnieju zespół UMKS-u zwyciężył 4:3 co dało naszej drużynie drugie miejsce. W tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się: Marcin Zarychta, Dawid Kubica,Michał Przemyk oraz Dominik Kopeć.

Klasyfikacja strzelców UMKS:
7 - Zarychta
4 - Przemyk
2 - Kubica
1 - Garus, D. Kopeć.

Tabela końcowa: M pkt bramki
1. GKS Katowice 5 13 19:4
2. UMKS Trójka 5 11 15:7
3. Kozy 98' 5 7 13:11
4. Kozy 97' 5 7 9:8
5. Pasjonat 5 4 4:9
6. Zapora 5 0 5:25

Tomasz Zużałek, źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.