czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 lutego 2012
  • wyświetleń: 4415

1% dla MKS Czechowice-Dziedzice

Fundacja Partnerstwo uprzejmie informuje, iż po raz piąty uruchamia akcję wpłat 1% podatku dochodowego na rozwój sportu wśród młodzieży. Celem jest popularyzacja wszystkich rodzajów sportu wśród młodzieży, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której MKS Czechowice-Dziedzice pozyska środki finansowe na rozwój fizyczny naszej młodzieży.

MKS Czechowice-Dziedzice
MKS Czechowice-Dziedzice


W myśl przepisów 1% podatku dochodowego za 2011 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego jaką jest Fundacja Partnerstwo mogą przekazać:
- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
- podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
- podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) podając :
- numer KRS: 0000197334
- podatnik w składanym zeznaniu podatkowym może podać dodatkowe informacje, które w jego ocenie mogą mieć wpływ na rozdysponowanie pieniędzy z 1% przez Fundację Partnerstwo tj. wskazać konkretny cel - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice ul. Niepodległości 42, 43-502 Czechowice Dziedzice.

jadraz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.