czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 5 marca 2012
  • wyświetleń: 6677

Dzień Kobiet: fitness i solarium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Artykuł sponsorowany:

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów, Siłownia Fitness Park, Solarium Sunrise, Salon kosmetyki i medycyny estetycznej "la perla" przygotowały wyjątkową promocję dla Pań, które pragną poprawić swój wygląd, zadbać o zgrabną sylwetkę i sprawić sobie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet oraz spędzić ten dzień w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze.

TKKG
8 marca zapraszamy na Maraton Fitness


Solarium Sunrise
Solarium Sunrise


TKKG
Siłownia Fitness Park zaprasza Panie


Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów zaprasza 8 marca od godziny 17.00 do swojej siedziby przy ul. Tetmajera 14a na Maraton Fitness.

Godzina 17.00-18.00
Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na lekcję pokazową w stylu Jazz, którą poprowadzi Martyna Chanek. Taniec jazzowy jest idealnym stylem dla dzieci, gdyż kształtuje prawidłową postawę ciała, wzmacnia siłę mięśniową, a także zwiększa gibkość i poprawia koordynację ruchową! Jazz poza swoimi zdrowotno - rekreacyjnymi aspektami czaruje lekkością ruchów! Pozwól swojemu dziecku zakochać się w tańcu!

Godzina 18.00 - 19.30
Zumba: jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych.

Godzina 19.30 - 21.00
Zapraszamy kobiety w różnym wieku na magiczną lekcję w stylu Lyrical Jazz! W tym szczególnym dniu wyraź siebie poprzez taniec! Prawdziwie kobiecą lekcję jazzu poprowadzą dla Pań Dominika "Dona" Cybulska i Martyna Chanek.

W trakcie Maratonu zostaną wylosowane atrakcyjne nagrody w formie promocyjnych zabiegów kosmetycznych - fundatorem nagród jest Salon kosmetyki i medycyny estetycznej "la perla"!

Z promocji mogą Panie skorzystać również w Solarium Sunrise.

Dla wszystkich pań opalających się w tym dniu do każdego opalania dodajemy przyspieszające oraz utrwalające piękną opaleniznę kosmetyki oraz dwie minuty opalania gratis.

Kolejną atrakcję przygotowała siłownia Fitness Park.

Zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne treningi w dniach 8 i 9 marca w godzinach od 8.00 do 22.00. Specjalnie dla Pań 8 marca o godzinie 20.00 przystojny instruktor poprowadzi spinning, czyli rytmiczną jazdę na rowerku stacjonarnym, która pozwala w godzinnym treningu spalić nawet do 1000 kcal.

Zadbaj o siebie na co dzień i od święta!

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845Fitness Park

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 100

tel. 32 445-07-57Solarium SUNRISE

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Baduszkowej 2 (wejście od ulicy Traugutta)

tel. 32 7246931

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj