czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 marca 2012
  • wyświetleń: 3005

UMKS "Trójka" w turnieju halowym

Zawodnicy UMKS "Trójka" z rocznika 2000 i młodsi brali udział na zakończenie sezonu halowego w dwóch turniejach.

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice · fot. Mariusz Maławy


W sobotę 3 marca w turnieju o Puchar Wójta Gminy Chybie. W rywalizacji uczestniczyło 6 drużyn: Cukrownik Chybie I, UMKS 3 Czechowice-Dz., Pogórze, Jaworze, Jasienica, Cukrownik Chybie II.

Piłkarze z Czechowic wygrali wszystkie mecze w turnieju nie tracąc bramki i zdobywając aż 20 goli. Indywidualne wyróżnienia również trafiły w ręce naszych zawodników. Najlepszym bramkarzem został Michał Wieczorek, zaś królem strzelców Jakub Wojtyła.

Następnego dnia nasza drużyna uczestniczyła w turnieju "Goczuś Cup" w Goczałkowicach. W niedzielnych zmaganiach rywalizowało 7 drużyn. Dwa zespoły z Goczałkowic, dwa z Pszczyny oraz Pasjonat Dankowice, LKS Łąka i UMKS 3 Cz.-Dz. Tego dnia już w pierwszym meczu zaliczyliśmy wpadkę przegrywając z Dankowicami 4:3.

Na szczęście okazało się, że były to jedyne stracone bramki i jedyna porażka w tym turnieju. Po drodze jednak padły dwa bezbramkowe remisy z zespołami z Pszczyny. Reasumując nasza drużyna zajęła 3 miejsce, choć 2 miejsce przegrała tylko gorszym stosunkiem bramek. Ponownie nasz bramkarz Michał Wieczorek mimo słabej dyspozycji w pierwszym meczu, otrzymał tytuł najlepszego bramkarza.

Zawodnicy z 2000 rocznika rozegrali w sezonie zimowym trzy turnieje halowe w Zabrzu, Chybiu i Goczałkowicach. W każdym z nich byli na podium. Skład naszej drużyny: Michał Wieczorek, Adrian Iciek, Grzegorz Abramek, Krystian Hebda, Korneliusz Burian, Mateusz Borgieł, Jakub Wojtyła, Jakub Przewoźnik.

Mariusz Maławy
źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.