czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 marca 2012
  • wyświetleń: 4389

Wysokie miejsca UKS Seido Karate

W dniu 3 marca w Bielsku-Białej odbyły się Ogólnopolskie Zawody Seido Karate. Organizatorem był Uczniowski Klub Seido Karate Bielsko - Biała. W zawodach wzięło udział 199 zawodniczek i zawodników z 19 klubów z Polski.

UKS Seido Karate Czechowice-Dziedzice
UKS Seido Karate Czechowice-Dziedzice · fot. UKS Seido Karate


Zawody rozgrywane były na trzech matach tatami w konkurencji Kata i Kumite (walka).

Nasz UKS Seido karate Czechowice-Dz prowadzony przez instruktora Romana Kruszeckiego reprezentowała 7 osobowa drużyna w składzie: Krystian Jędralczyk, Kóska Dawid, Sladeczek Dawid, Korczyk Karolina, Wróbel Paulina, Kopeć Jakub, Orawski Arkadiusz.

Zawody rozpoczęły się od konkurencji kata. Zarówno juniorzy jak i seniorzy spisali się znakomicie. Poziom wyszkolenia technicznego rywali był bardzo wysoki, mimo to nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca Kóska Dawid II miejsce, oraz minimalnymi punktami przegrali i zajęli IV miejsca Wróbel Paulina i Sladeczek Dawid.

Kumite ( walki ) zawsze wzbudzają wielki aplauz publiczności. W tych konkurencjach startowali nasi juniorzy młodsi, czyli zawodnicy do 15 roku życia. Młodzi karatecy mieli nie lada wyzwanie, gdyż w każdej kategorii było dużo uczestników.

Jakub Kopeć rewelacyjnie prowadził wszystkie swoje walki. Wykorzystywał szybkość i dzięki bardzo dobremu refleksowi, wyprzedzał ataki swoich przeciwników. Dzięki temu pewnie zmierzał do celu i zajął I miejsce.

Krystian Jędralczyk i Kóska Dawid bardzo dobrze wypadli w swoich kategoriach, którzy dopiero w walkach finałowych ulegli swoim przeciwnikom się zajęli II miejsca.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Osu!

Monika Kruszecka, Roman Kruszecki, Sławomir Jurczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.