czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 marca 2012
  • wyświetleń: 2793

MTS Winner w Kinder Sport 2012

Po raz drugi w tym sezonie MTS Winner był gospodarzem turnieju Kinder Sport 2012. Do hali w GP2 przyjechało 30 drużyn z Gliwic, Radlina, Jastrzębia, Pyskowic, Wieszczęt.

MTS Winner, kinder sport
MTS Winner


Bardzo dobrze spisała się drużyna MTS Winner wygrywając wszystkie spotkania w grupie. W najważniejszym meczu najmłodsi siatkarze męskiej sekcji pokonali 25:22 zespół z Jastrzębia.

Dziękujemy Dyrekcji GP2 za udostępnienie hali, trenerowi Romanowi Gilowi i Łukaszowi Stawowskiemu za przygotowanie turnieju. Mecze bardzo profesjonalnie sędziowali nasi kadeci i juniorzy. Turniej był doskonałą promocją naszego Miasta.

Nasz dwójka (trójka) Karol Klarman, Tomek Makowski i Szymon Nowak - podopieczni Marka Pietrzyka i Jarosława Gancarczyka awansowała do II rundy rozgrywek i juz za tydzień zagra w Pyskowicach.

Doskonale spisała się też drużyna naszego trenera Romana Gila. Siatkarze z Wieszcząt wygrali trzy spotkania i również jadą na drugi etap rozgrywek . Brawo!

Adam Prończuk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.