czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 marca 2012
  • 24 marca 2012
  • wyświetleń: 2381

XI Memoriał Pływacki

Za nami:

W sobotę 24 marca na pływalni MOSiR-u "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się tradycyjny XI Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Co roku zawody skupiają dwustu kilkudziesięciu młodych ludzi z terenu naszej gminy - i nie tylko.

W zawodach wezmą udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz organizacji i stowarzyszeń pozarządowych z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, a także zaproszonych do udziału w zawodach klubów i szkółek pływackich działających na terenie gminy. Udział w zawodach mogą wziąć też zawodnicy indywidualni niezrzeszeni zamieszkujący Gminę Czechowice-Dziedzice.

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art." w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.