czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4350

Wojciech Adamus w Muay Thai

W sobotę odbyły się Mistrzostwa Śląska w Muay Thai. W zawodach w kategorii 80 kg wziął udział mieszkaniec Czechowic Dziedzic Wojciech Adamus, reprezentujący klub KS RONIN. Wojtek przegrał walkę z późniejszym triumfatorem, mistrzem Polski Bartłomiejem Miniszewskim.

Reklama

- Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Przeciwnik był lepszy. Najgorsze jest to, że był spokojnie do pokonania, ale po prostu źle zawalczyłem. Wiele pracy jeszcze przede mną, ale idę dalej do przodu - mówi czechowiczanin.Gościem specjalnym był mistrz świata Muay Thai Rafał Simonides.

- Wspaniały człowiek. Można powiedzieć, że jest mistrzem nie tylko sportu, ale również mistrzem życia. Niestety on, jak i wielu innych zawodników walczących na wysokim poziomie jest praktycznie anonimowy. Jest to ciężki i efektowny sport, mimo to ciągle małe jest zainteresowanie tymi rozgrywkami - dodaje Wojciech.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.