czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2199

Zawodnicy UMKS w kadrze Śląska

W ostatnim czasie piłkarze UMKS-u Trójka Czechowice-Dziedzice znów byli powoływani na konsultacje oraz mecze reprezentacji województwa śląskiego. W dniu 30 marca Kadra Śląska rocznik 1997 wybrała się na towarzyską konfrontację z reprezentacja mazowieckiego Związku Piłki nożnej.

Reklama

Przygotowujący się do sezonu podopieczni trenera Tomasza Musiała ulegli rówieśnikom z Mazowsza 2- 7 (Michał Przemyk rozegrał całą drugą połowę meczu) jednak jak pisze na stronie Śląskiego Związku Piłki nożnej "wyniki nie są tutaj najważniejsze, liczyła się możliwość przetestowania wielu nowych zawodników, którzy po raz pierwszy dostąpili zaszczytu występu w reprezentacji Śląska .Niewątpliwie największą zdobyczą była możliwość gry i korzystania z Nowych obiektów Skry Częstochowa, których można tylko pozazdrościć".

Kolejny zawodnik UMKS-u "3" - Tomasz Dzida otrzymał powołanie na konsultację kadry Śląska w roczniku 1999. Zaprezentował się bardzo korzystnie zdobywając bramkę w kontrolnym spotkaniu, co skutkowało powołaniem go do ścisłej - osiemnastoosoowej kadry, która pojedzie 15 kwietnia na mecz do Opola.

Świetne występy naszych zawodników sprawiły że trenerzy kadry Śląska zaczęli częściej zaglądać do Czechowic i w ten sposób zawodnik z rocznika 2000 - Mateusz Borgieł również został powołany na konsultacje, na których podobnie jak w poprzednich przypadkach zaprezentował się bardzo korzystnie.

Więcej szczegółów na stronie www.umks.czechowice.pl.

Tomasz Zużałek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.