czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 1292

Kolejny medal tenisistek stołowych

W rozegranych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w tenisie stołowym w kategorii juniorek, Joanna Blachura reprezentująca barwy MKS Czechowice Dz. -zajęła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal mistrzostw Śląska.

Reklama

Joanna Blachura tenis stołowy
fot. MKS Czechowice-Dziedzice


W walce o finał uległa 4:1 Gabrieli Legierskiej z MKS Cieszko Cieszyn po zaciętym i wyrównanym pojedynku. Za równie udane należy uznać wyniki w grach podwójnych i grze mieszanej.

W grze podwójnej grając w parze z Karoliną Sieruga z UKS Dwójki Sosnowiec zajęły miejsce 5-8 na 14 startujących zespołów, a w grze mieszanej grając w parze z Mateuszem Kowalczykiem z LKS Rój Żory-miejsce 9-16 na startujących 28 drużyn.

Jest to kolejny, czwarty medal dla MKS-u zdobyty na tegorocznych Mistrzostwach Śląska w kategoriach młodzieżowych. Dla przypomnienia: brązowe medale Mistrzostw Śląska zdobyły młodziczki; Kinga Furtak, Monika Fołta i Ania Kielar. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przed nami jeszcze Mistrzostwa Śląska w kategoriach: skrzat, żak i kadet w których też mamy coś do powiedzenia.

jadraz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.