czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2128

UMKS dopingował BKS

W doskonały sposób wyjazdowy mecz naszej drużyny młodzików młodszych uświetnili kibice BKS Bielsko-Biała. Na trybunach pojawili się kibice bialskiej stali w liczbie ponad 100 osób. Wyposażeni w szaliki klubowe, transparenty i pirotechniczne dodatki. Nasi młodzi zawodnicy mieli niepowtarzalną okazję grać przy dopingu, który zasługuję na najwyższe słowa uznania.

Reklama

BKS, UMKS
fot. Foto Bart


Mimo niepodważalnej dominacji naszej drużyny, nasi przeciwnicy mieli niezważający na wynik aplauz doskonale zorganizowanych kibiców. Godny uznania jest fakt dopingowania swoich najmłodszych piłkarzy mimo niekorzystnego wyniku. Nic tylko pozazdrościć fanów bielskiej drużyny. Warto zaznaczyć, że doping ten w żaden sposób nie znieważał nas, czyli przeciwników.

UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 13 : 0

Bramki: A. Iciek 3, K. Lorańczyk 2, D. Jurek 2, M. Borgieł 2, D. Jurek 1, H. Żmuda 1, J. Wojtyła 1, K. Burian 1.

Mariusz Maławy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.