czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 6 maja 2012
  • wyświetleń: 1596

Biegacze na podium w Orlovej

4 maja 19-osobowa grupa czechowickich biegaczy wzięła udział w biegach ulicznych w Orlowej na zaproszenie władz miasta dla uczczenia 67. rocznicy wyzwolenia miasta.

Wszyscy biegali na dystansie 2000m w tym ostatnie 600m pod górę i po schodach. Wśród chłopców urodzonych w roku 2000 i młodszych zwyciężył Jakub Laszczak przed młodszym kolega Jakubem Pajakiem, 5, 7 i 12 miejsce zajęli nasi 10-latkowie - Jakub Ziebicki, Wojtek Szwed i Maksymilian Kwasniak. W tej kategorii dziewcząt druga była Julia Marek, a trzecie miejsce wywalczyła Justyna Ostynska, piąte - Oliwia Greda.

W grupie chłopców z rocznika 1998-99 na najnizszym stopniu podium stanął Mateusz Banach, czwarty był Jakub Marek, ósmy Filip Grygierczyk, a 15. lokatę zajął sprinter Rafal Pajak. W tej samej kategorii najszybsza dziewczyna okazała się Paulina Koziol, 4. miejsce zajęła Lucja Skwira, 5. była Patrycja Mendron, a 7. lokatę zajęła Natalia Jankowiak.

Wśród chłopców urodzonych w latach 1995-1997 6. miejsce zajął Szymon Rokitka. W tej kategorii dziewcząt zdecydowane zwycięstwo odniosła Kamila Przemyk.

W kategorii Open mężczyzn w pięknym stylu zwyciezyl Jakub Rdzanek.

Zawodnicy na podium zostali dekorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi. Naszych zawodników dopingowali i na podium dekorowali Panowie: Burmistrz miasta Marian Błachut i Przewodniczący Rady Miasta Damian Żelazny.

Jan Kobędza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.