czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 14 maja 2012
  • wyświetleń: 1397

Medale lekkoatletów LUKS

12 i 13 maja w Częstochowie odbyły się lekkoatletyczne mistrzostwa Śląska juniorów. Czechowiccy lekkoatleci zrzeszeni w LUKS Zabrzeg zdobyli w nich 6 medali.

Złoty medal w rzucie oszczepem zdobyła niezawodna najlepsza na Śląsku - oszczepniczka we wszystkich kategoriach wiekowych - Wiktoria Szlagor. Dwa medale:srebrny w biegu na 400m przez płotki i brązowy w biegu na 800m wywalczył Jakub Rdzanek. Po zaciętej walce srebrny medal w biegu na 3000m zdobyła Kamila Przemyk.

Na najnizszym miejscu podium stanęli: Elżbieta Glogowska w biegu na 200m oraz Jakub Zgrzebnicki w skoku wzwyż. Tuż za podium, czyli czwarte miejsca zajęli: Elżbieta Glogowska w biegu na 400m oraz dwukrotnie Artur Kopiasz - w skoku wzwyż oraz w rzucie oszczepem. Piąte lokaty uzyskali: Konrad Nocuń w skoku w dal oraz Jakub Zgrzebnicki w rzucie oszczepem.

Jan Kobędza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.