czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 27 maja 2012
  • wyświetleń: 2540

LKS Ligota ma nowy zarząd

W maju odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze Ludowego Klubu Sportowego Ligota "Centrum". Ustępujący zarząd po dwuletniej kadencji zakończył swoją działalność z tylko jedną zgłoszoną drużyną trampkarzy. Drużyny juniorów i seniorów w latach 2010-2012 pozostały zamknięte. Powodem jaki podał zarząd był brak zainteresowania zawodników.

W ubiegłej kadencji udało się ogrodzić boisko, wyremontować zalane przez powódź szatnie i wyposażyć je w nowe ławko wieszaki. Nie obyło się także bez kłótni w sprawie niezrozumiałych wydatków i decyzji zarządu w latach jego panowania.

Na zebraniu wybrano nowy zarząd składający się z 7 członków. Prezesem został wybrany Jarosław Brańka, zastępcą prezesa Tadeusz Bednarczyk, sekretarzem i skarbnikiem Jadwiga Kopoczek, członkami zarządu zostali Stanisław Słowik, Piotr Brańka, Rafał Bieńko i Jan Dąbrowski.

Nowy zarząd podjął dwie uchwały. Pierwsza z nich mówi, że w celach marketingowych zostanie skrócona nazwa zespołu i brzmieć będzie LKS Ligota. Druga uchwała mówi o przesunięciu środków z obecnego gospodarza obiektu na nowego trenera nowo powstałej drużyny seniorów.

Zainteresowanie grą w drużynie seniorów wyraziło 28 zawodników. Do stworzenie drużyny juniorów chętnych jest 16 chłopców. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.

Obecnie trwają rozmowy w celu wyłonienia kierowników drużyn, oraz znalezienia nowych sponsorów dla klubu, gdyż poprzedni zarząd nie postarał się o granty z Urzędu Miasta na stworzenie sekcji seniorów i juniorów. Jeżeli wszystko pójdzie z planem to już w sezonie 2012-2013 LKS Ligota weźmie udział w rozgrywkach B-klasy.

LKS Ligota

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.