czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 28 maja 2012
  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3478

Moje małe Euro 2012

Za nami:

3 czerwca Orange, Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice oraz Uczniowski Klub Sportowy Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice organizują turniej piłki nożnej "Moje małe Euro 2012", który odbędzie się na boiskach Orlik przy Szkole Podstawowej nr 7 i Zespole Szkół Technicznych i Licealnych.

W turnieju mogą wziąć udział dzieci z rocznika 2001 i młodsi. Drużyna musi liczyć minimum 6, a maksymalnie 10 zawodników. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Każda drużyna, która zgłosi się do 31 czerwca otrzyma komplet koszulek wybranej reprezentacji biorącej udział w Mistrzostwach Europy. Udział w turnieju jest bezpłatny

Mini Euro 2012 · fot. tauruo / klub.czecho.pl


Zapisy można dokonywać za pomocą e-mail: mks@mks.czechowice-dziedzice.pl. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę klubu, szkoły lub drużyny oraz imię i nazwisko kapitana zespołu wraz z telefonem kontaktowym.

Spotkanie organizacyjne drużyn oraz losowanie odbędzie się o godzinie 9.00 na Orliku przy SP 7. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godzinę 9.30.

Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i medale.

Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

taurus

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.