czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 31 maja 2012
  • wyświetleń: 2063

Finał w biegach sztafetowych

30 maja na stadionie lekkoatletycznym w Sosnowcu odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w biegach sztafetowych.

Sztafeta, ZSTiL
Dziewczęta z ZSTiL · fot. Sztafeta


Sztafeta, ZSTiL
Drużyna chłopców z ZSTiL · fot. ZSTiL


Najlepsze drużyny z 16 rejonów województwa śląskiego spotkały się w ścisłym finale , wśród nich znalazły się dwie sztafety Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach. Zawody rozegrano w sztafecie sprinterskiej 4x100m, oraz w tzw. sztafecie szwedzkiej 100m+200m+300m+400m.

Dobrze spisali się przedstawiciele rejonu bielskiego - zawodnicy i zawodniczki Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych, którzy byli bardzo blisko podium, zajmując w swoich konkurencjach 5 miejsca.

Reprezentacja dziewcząt w konkurencji 4x100 wystąpiła w składzie: Katarzyna Budny, Patrycja Dyrda, Klaudia Krętosz, Sylwia Śliz.

Chłopcy startowali w sztafecie szwedzkiej , biegnąc w kolejności: Mateusz Szatanik -100m, Arkadiusz Muras -200m, Marcin Durkalec -300m, Jakub Rdzanek-400m, poprawiając rekord szkoły z zawodów rejonowych aż o 3 sekundy - 2.05.36s.

Reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZSTiL

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.