czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 16 lipca 2012
  • wyświetleń: 858

Porażka MRKS w Oświęcimiu

Nieznacznej porażki 1:2 (0:1) w swoim drugim spotkaniu kontrolnym doznali dzisiaj gracze MRKS Czechowice-Dziedzice, którzy w Oświęcimiu skonfrontowali siły z beniaminkiem IV ligi małopolskiej (grupy zachodniej) - miejscową Sołą.

Na dwie bramki przeciwnika w 18. i 69. minucie gry, goście odpowiedzieli jedynie trafieniem Piotra Pysia w 81. minucie.

Kolejnym sparingpartnerem MRKS-u będzie w najbliższą środę Pasjonat Dankowice, który w ubiegłym sezonie zakończył zmagania w bielskiej "okręgówce" na wysokiej, trzeciej pozycji. Wbrew wcześniejszym ustaleniom, mecz ten odbędzie się nie w Dankowicach, a na czechowickim stadionie MOSiR. Godzina pozostaje bez zmian, początek o 18:00.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl