czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 16 lipca 2012
  • wyświetleń: 1241

Turniej piłkarski na Orliku

29 lipca (niedziela) na Orliku w Bestwinie odbędzie się turniej piłkarski dla firm i zakładów pracy z terenu gminy Bestwina i okolic.

Reklama

Przyjęty system rozgrywania meczów będzie zależał od liczby zgłoszonych drużyn (każdy z każdym lub podział na dwie grupy). Liczba miejsc w turnieju jet ograniczona, a o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń zespołów.

Wpisowe za udział w turnieju wynosi 250zł. Liczba zawodników w drużynie powinna mieścić się w przedziale od 8 do 12 osób. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 lipca droga e-mail (adres: tomzet25@wp.pl) lub poprzez stronę internetową: www.gminabestwina.info.

Zespoły, które wezmą udział w rozgrywkach, będą walczyły o przechodni Puchar Orlika (replika pucharu świata). Przewidziano nagrody rzeczowe dla najskuteczniejszego strzelca i najlepszego bramkarza oraz medale dla zwycięzców turnieju.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.