czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 17 lipca 2012
  • wyświetleń: 1440

Udany start lekkoatletów

14 lipca w Sosnowcu nasi lekkoatleci wzięli udział w mitingu wakacyjnym. Mimo zimna i padającego deszczu szczególnie dobrze zaprezentowały się najmłodsze biegaczki.

Reklama

W biegu na 400m po wspaniałej walce Paulina Kozioł uzyskała 62,05 s.jest to jeden z lepszych wyników w Polsce w kat.młodziczek. Również bardzo dobrze zaprezentowała si e w tym biegu rówieśniczka Pauliny Martyna Pniok. Bardzo dobrze pobiegły 200m 11-letnia Julia Marek i 12-letnia Justyna Gąsiorek zajmując dwa pierwsze miejsca w swojej serii z bardzo dobrymi na tę kategorię wiekową wynikami.

Ostatni sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, która odbędzie się w dniach 20-22.07 w Krakowie mieli Elżbieta Głogowska i Marcel Marszałek.Ela w Krakowie wystartuje w biegu na 200m, a Marcel w 8-boju.życzymy Im powodzenia.

Biegacze wystartują w dniach 28-29.07 w Międzygórzu w mistrzostwach Polski w biegach górskich.Liczymy na kilka medali i dobre miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Jan Kobędza

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.