czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 27 lipca 2012
  • 11 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2613

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Za nami:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z sercem na dłoni" organizuje 11 sierpnia o 9.00 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej dla Młodzieży o Puchar Dyrektora CKSiR.

Reklama

Celem imprezy jest popularyzacja piłki siatkowej plażowej oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.Zawody odbędą się na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Kaniowie.

W turnieju biorą udział drużyny dwuosobowe złożone z uczniów gimnazjum i szkół średnich zamieszkałych w gminie Bestwina - odrębnie kategoria dziewcząt, odrębnie chłopców. Drużyna może składać się z ucznia gimnazjum i szkoły średniej, wg uznania.

Zgłoszenia przyjmowane są mailem na adres: danielek2002@o2.pl, a także telefonicznie: 501 309 859. Decyduje kolejność zgłoszeń (dopuszcza się do udziału 12 drużyn dziewcząt i 12 chłopców). Wpisowe wynosi 10 zł od drużyny płatne przed turniejem.

Dla najlepszych przewidziano nagrody.

aka / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.