czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3506

Zajęcia piłkarskie dla najmłodszych

Uczniowski Międzyszkolny Klub Piłkarski "Trójka" Czechowice-Dziedzice (po wakacyjnej przerwie) wznawia treningi piłki nożnej w najmłodszej grupie.

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice · fot. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice


Dzieci z rocznika 2004 i młodszych zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach piłki nożnej, które będą miały miejsce na boisku (orliku) Szkoły Podstawowej nr 7 ( ul. Szkolna 6 w Czechowicach-Dziedzicach).

Treningi będą się odbywały w każdy wtorek i czwartek od godziny 16.30 do 18.00. W miesiącach jesienno-zimowych treningi zostaną przeniesione do hali sportowej Zespołu Szkół "Silesia". Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 501 525 290. Trener prowadzący zajęcia: Mariusz Maławy.

Dzieci, którym spodoba się ten sposób spędzania czasu wolnego mogą liczyć na dobrą zabawę, integrację w grupie poprzez sport, doskonalenie swoich umiejętności piłkarskich, kształtowanie zdolności motorycznych oraz cech wolicjonalnych . Dla wytrwałych klub ma do zaoferowania sprzęt sportowy (piłki, stroje, dresy), uczestnictwo w turniejach oraz obozach piłkarskich.

Mariusz Maławy
źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.