czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 20 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2511

150 zł rabatu na urodziny BEST CJO

Artykuł sponsorowany:

Z okazji 15 urodzin BEST każdy może liczyć na atrakcyjne rabaty, które pozwolą obniżyć cenę kursu nawet do 20%. W tym roku szkolnym na długiej ich liście pojawi się także rabat z okazji 15 - lecia BEST CJO. Tylko teraz i tylko do 1 września 2012 roku (dzień naszych urodzin) przy zapisie na dowolny kurs i wpłacie całości oferujemy rabat urodzinowy aż 150,00 zł.

BEST CJO
BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach


Ponadto 15 pierwszych osób które wyślą do nas maila po ukazaniu się artykułu na czecho.pl o treści "Rabat urodzinowy" otrzymają przy zapisie dodatkowe 50 złotych (tj w sumie aż 200 zł rabatu! przy wpłacie całości* do 1 września)

* w przypadku wpłaty zaliczki lub 1 raty przy zapisie, dodatkowy rabat 50 zł może być połączony z innym rabatem - tj. za kontynuację lub nowego klienta w wysokości od 80 do 120 złotych)
Maile prosimy wysyłać na adres czechowice@bestcentrum.pl

BEST CJO to największa oferta języków na Śląsku!

W nowym roku szkolnym 2012/2013 oferujemy liczne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Ponadto na życzenie klientów organizujemy zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST. W czechowickim oddziale organizowaliśmy już na Państwa życzenie kursy z takich języków jak: chiński, szwedzki, norweski, grecki i czeski.

Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci już od 5 roku życia i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kursy przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

BEST CJO Czechowice-Dziedzice


Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu lub 1x w tygodniu) oferujemy także kursy konwersacyjne na różnych stopniach zaawansowania. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego oraz kursy średniozaawansowane z niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego.

Oferta BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata, co dowodzi, że BEST CJO pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z największych w Polsce.
Aktualna oferta znajduje się na naszej stronie www.bestcentrum.pl.

Pokazowe kursy - poznaj nasze metody!

Chcąc umożliwić naszym przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zanim zapiszą się na całoroczny kurs zapraszamy do skorzystania z pokazowych kursów wrześniowych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów oraz szkoły. Wśród wrześniowych kursów mamy kursy z angielskiego i niemieckiego dla dorosłych na dwóch stopniach zaawansowania, początkujący włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, angielski dla dzieci i dla młodzieży. Ilość miejsc jest ograniczona.

W cenie kursu mnóstwo korzyści

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:
- podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
- 2 bilety do multipleksu Nove Kino w Tychach, kina Świt w Czechowicach-Dziedzicach lub kina Helios w Bielsku-Białej
- zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego i niemieckiego od poziomu średniozaawansowanego)
- konwersacje i warsztaty językowe
- egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, KET, PET, FCE, CAE i ZD)
- dostęp do biblioteki i medioteki językowej
- dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
- dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
- konsultacje z lektorem
- olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
- imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy
- Rabaty na Złotą Kartę BEST - czyli rabaty na usługi i towary w innych firmach - np. w tyskim multipleksie Nove Kino (bilety tylko za 14zł), w gastronomii, na zakup książek, art. biurowych, usługi foto, fitness, fryzjera

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na zapisy i do skorzystania z promocji - udzielamy atrakcyjnych rabatów dla nowych klientów i słuchaczy z kontynuacji, a także rabaty rodzinne, za drugi język obcy oraz za polecenie BEST CJO znajomym (rabat taki otrzymuje zapisujący się i osoba, która poleciła BEST). Szczegóły na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO. Do zobaczenia w BEST CJO.

Adres naszej szkoły językowej to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST Bielsko-Biała
ul. Cechowa 6
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl