czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 29 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2881

Rozgrywki plażówki zakończone

Ostatni wtorek wakacji przyniósł wymarzoną pogodę na rozegranie finałów Małej Ligi Lata 2012 w siatkówce plażowej. Na boiskach MOSiR spotkały się najlepsze pary wakacyjnych turniejów eliminacyjnych w trzech kategoriach.

mała liga siatkówki,siatkóka plażowa


mała liga siatkówki,siatkóka plażowa


W rozgrywkach dziewcząt w finale para Karolina Biernat/ Paulina Faruga pokonały Weronikę Przebindę i Magdalenę Dudek. W finale grupy starszej chłopców Jurek Kisza i Artur Zięba pokonali parę Krzysztof Abramek/Mateusz Palkij. Najlepszą drużyną grupy młodszej chłopców zostali Paweł Janik i Bartek Spójnik.

Zawody sędziowali Włodzimierz Włodyka i Łukasz Stawowski. Formę zawodników oceniała Pani Agata Krywult. Łukasz Oleksa przypilnował kiełbasek, a Krzyś Duda koordynował pracę sędziów punktowych.

Mała Liga Lata 2012 odbyła się przy finansowym wsparciu gminy Czechowice-Dziedzice oraz pomocy naszego wspaniałego MOSiR .

Wyniki - chłopcy starsi:

I miejsce - Artur Zięba/ Jerzy Kisza
II miejsce - Mateusz Palkij/Krzysztof Abramek
III miejsce - Maciej Paszek/Wojciech Kowalski
IV miejsce - Kamil Władarz/Damian Chrapkowicz

Wyniki - chłopcy młodsi:

I miejsce - Paweł Janik/Bartek Spójnik
II miejsce - Mateusz Duda/Dominik Świgoń
III miejsce - Wojciech Gagatek/ Piotr Korzeniowski
IV miejsce - Dorian Działach/ Michał Słoncz

źródło: www.winner.org.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.