czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 31 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3931

TKKG: Nowe formy fitness

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Artykuł sponsorowany:

Spinning i zumba dla najmłodszych - to fitness nowości, które przygotował dla Was Telewizyjny Klubu Kwadransowych Grubasów. Właśnie trwają zapisy!

tkkg


SPINNING to jazda na rowerze stacjonarnym (treningowym) w rytm porywającej muzyki pod okiem instruktora, przy zastosowaniu różnych technik i pozycji ciała. Jest to forma ruchu, która proponowana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. Zajęcia spinningu będą się odbywać w sali przy ulicy Tetmajera 14 już od 3 września!

spinning tkkg


ZUMBA dla najmłodszych to kolejne zajęcia obok hip-hop i jazz, które proponowane są w ramach akademii tańca dla dzieci działającej przy klubie. Wszystkie formy taneczne dla naszych pociech odbywają się na sali przy ulicy Tetmajera 14.

We wrześniu do grafiku Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów powracają też wszystkie dotychczasowe formy, które zdobyły Państwa uznanie w poprzednim sezonie tj. Zumba, Pilates i Aerobik (Hi/LO, Fit Ball, Latino Aerobik, Step Areobik)

Szczegółowy grafik zajęć można znaleźć na stronie internetowej: www.fitness-kkg.pl, natomiast zapisy do nowych grup oraz szczegółowe informacje można uzyskać po numerem telefonu 32 215-22-83 i 604-248-845.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj