czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 14 września 2012
  • wyświetleń: 3143

MRKS z nowym zarządem

W środowy wieczór w sali strażnicy OSP przy ul. Barlickiego odbyło się Walne Zebranie Wyborcze członków klubu MRKS Czechowice-Dziedzice. Nieco bardziej zadowalająca frekwencja niż dotychczas pozwoliła wreszcie na wybór nowych władz, które rozpoczną swoją kadencję w dziewięcioosobowym składzie. Ukonstytuowanie zarządu nastąpi już w najbliższy piątek.

Stachursky chce wspomóc MRKS!
W nowym zarządzie będzie między innymi Jacek Łaszczok ("Stachursky").


Ze względu na brak wymaganego kworum, zebranie rozpoczęło się drugim terminie, czyli o godzinie 18.15. Na jego przewodniczącego wybrany został Władysław Szypuła, były dyrektor i wiceprezes Podbeskidzia Bielsko-Biała, który - co nie jest tajemnicą, od pewnego czasu pomaga czechowickiemu klubowi w wielu istotnych sprawach.

Po krótkim przedstawieniu informacji, dotyczącej działalności ustępującego zarządu przez Sebastiana Zygmunta, zgromadzeni przystąpili do zgłaszania kandydatur na członków nowego zarządu. Efektem tych działań - poprzez jawne głosowanie, był wybór nowego kierownictwa MRKS, w skład którego weszły następujące osoby (w kolejności alfabetycznej):
- Krzysztof Adamiec
- Marcin Chodur
- Tomasz Durtan
- Marek Grabiec
- Jacek Łaszczok - "Stachursky"
- Mateusz Pietrzyk
- Sławomir Stanclik
- Jacek Szpoczek
- Sebastian Zygmunt

Powołano także nową Komisję rewizyjną w składzie:
- Bogusław Granda
- Paweł Lubiński
- Tadeusz Stefaniec

Wzorem walnego zebrania wyborczego sprzed czterech lat, padła propozycja by dać nowemu zarządowi czas na ukonstytuowanie się i wybranie spośród siebie m.in. prezesa, wiceprezesa, sekretarza, czy skarbnika. W związku z podzielonymi zdaniami w tym temacie, odbyło się jawne głosowanie, w którym większością głosów "za", członkowie przystali na zaproponowane rozwiązanie.

Ukonstytuowanie nowego zarządu nastąpi na jego pierwszym spotkaniu, w najbliższy piątek, 14 września o godzinie 17:30.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.