Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 4 października 2012
  • wyświetleń: 4137

Uczennice ZS Silesia najlepsze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

3 października na stadionie w Zabrzegu odbyły się zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych bardzo dobrze zaprezentowała się młodzież z Zespołu Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach.

ZS Silesia, lekkoatletyka
Uczniowie ZS Silesia · fot. Mariusz Maławy


ZS Silesia, lekkoatletyka
Uczennice ZS Silesia · fot. Mariusz Maławy


Zarówno zespół dziewcząt, jak i chłopców został sklasyfikowany na medalowych pozycjach. Uczennice ZS "Silesia" wykorzystały fakt, że faworyt imprezy SMS Szczyrk był w osłabionym składzie i stanęły na najwyższym stopniu podium, kwalifikując się do zawodów na szczeblu regionalnym. Natomiast na szyjach chłopców zawisły krążki o kolorze brązowym. Trzecie miejsce jednak nie wystarczyło do kwalifikacji na kolejny szczebel rywalizacji.

Skład "złotej" sztafety dziewcząt: Kamila Przemyk, Karolina Hałas, Elżbieta Głogowska, Honorata Sapota, Agnieszka Staszek, Agnieszka Widuch.

Skład "brązowej" sztafety chłopców: Patryk Góra, Marcel Marszałek, Jakub Wlazło, Czarnecki Michał, Szewieczek Nikodem, Ciućka Patryk.

Mariusz Maławy, źródło: Zespół Szkół Silesia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.