czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 5 października 2012
  • 13 października 2012
  • wyświetleń: 8116

Maraton fitness i wyciskanie sztangi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

10 października Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów wspólnie z Siłownią Fitness Park w ramach Dni Otwartych zorganizowali "Maraton fitness" i "Zawody wyciskania sztangi" z Damianem Kuligiem, wielokrotnym mistrzem Polski i Europy!

Reklama

Damian Kulig
Damian Kulig


Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i pokazała, że potrzeba ruchu i rywalizacji jest bardzo mocna wśród mieszkańców Czechowic-Dziedzic.

Uczestników porwała dynamiczna i żywiołowa zumba. Wielu zwolenników zdobył sobie również pilates przy świecach i power step aerobik. Pokaz hop dance pozwolił natomiast uwierzyć, że kręcenie hula-hopem nie musi być nudne i monotonne.

- Tak liczny udział w maratonie mobilizuje nas do stworzenia nowych grup i nowych form zajęć, dlatego już od środy (godzina 19.00) ruszają zajęcia "Zdrowy Kręgosłup" na terenie basenu "Wodnik" - powiedziała po maratonie organizatorka Elżbieta Zarębska. - Natomiast przy Tetmajera 14a trwają zapisy do nowej grupy spinningowej, której spotkania będą odbywać się w środę godzina 19.00.

Maraton Fitness · fot. TKKG


Tego samego dnia na siłowni Fitness Park odbyły się Amatorskie Zawody Wyciskania Sztangi Leżąc. Sędziował Damian Kulig, obecny mistrz Polski, to pozwoliło uczestnikom uwierzyć we własne siły i możliwości. Zwycięzca zawodów wycisnął ciężar 170 kg.

Wyniki zawodów:
kategoria do 80kg
1. Paweł Bac
2. Dawid Hałat
3. Sławomir Olek

kategoria do 90 kg:
1. Marek Ogrodzki
2. Adam Chrobak
3. Marek Kopiec

kategoria do 100kg:
1. Łukasz Makuła
2. Tomasz Wojaczek

Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc · fot. Fitness Park


Na zakończenie zawodów wszyscy mogli zobaczyć pokaz naszego olimpijczyka w wyciskaniu oraz skorzystać z wielu cennych rad.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj