czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 5 października 2012
  • 18 października 2012
  • wyświetleń: 1359

Zapisy do Ligi Siatkówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w Lidze Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice.

Do udziału w rozgrywkach zapraszamy amatorskie zespoły siatkarskie, zarówno te które występowały w poprzednich edycjach ligi, jak i te, które do tej pory nie rywalizowały w naszych zmaganiach. Mamy możliwości, żeby zorganizować dla was fajne rozgrywki. Ich powodzenia zależy jednak również od samych uczestników. Stąd nasz apel do wszystkich zainteresowanych - stwórzmy razem amatorskie rozgrywki siatkarskie jakich jeszcze nie było. Na potrzeby ligi zabezpieczone mamy dwie hale: POSiR w Pszczynie oraz "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Gwarantujemy również odpowiednią obsługę rozgrywek pod kątem opieki technicznej, sędziowskiej i medialnej. Oczywiście na zakończenie nie może zabraknąć nagród, nie tylko dla najlepszych.

Liga organizowana jest jednak dla was, dlatego zachęcamy do wypowiadania się na temat funkcjonowania ligi. Liczymy na rzeczowe podpowiedzi oraz sugestie, które pomogą nam jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywki. Wszelkie propozycje można je przesyłać drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "LS"). Pod tym samym adresem przyjmowane są zgłoszenia do rozgrywek. W zgłoszeniu prosimy podać: nazwę zespołu, miejscowość siedziby zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 22 października.

Mamy nadzieję, że na przełomie października i listopada rozpoczniemy najlepszy sezon Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice.

Lista zgłoszonych zespołów (stan na dzień 05.10.2012)
Golden Boys Czechowice-Dziedzice (beniaminek)
KM&BM Pszczyna
Elgór+Hansen Milowice.

źródło: POSiR Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj