czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 13 listopada 2012
  • wyświetleń: 1108

Sukces czechowickich szkół

Czechowickie szkoły okazały się bezkonkurencyjne w powiatowym współzawodnictwie szkół w roku sportowym 2011/2012. Uczniowie z Czechowic-Dziedzic zajęli pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych!

szkoły
fot. UM Czechowice-Dziedzice


szkoły
fot. UM Czechowice-Dziedzice


24 października w nowoczesnej hali sportowej przy Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej uroczyście zainaugurowano XIII Sportowy Rok Szkolny 2012/2013. Gospodarzami uroczystości byli Roman Migdał - Przewodniczący Rady Powiatu w Bielsku Białej, Starosta Bielski Andrzej Płonka, wójt gminy Wilkowice Mieczysław Rączka, przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Janko oraz dyrektor gimnazjum w Bystrej Michał Kunce.

Inauguracja była też okazją do wręczenia pucharów i dyplomów za współzawodnictwo szkół w roku sportowym 2011/2012. W kategorii szkół podstawowych bezkonkurencyjna okazała się gmina Czechowice-Dziedzice. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce zajęła SP nr 3, a trzecie SP nr 2. W kategorii gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum nr 2 z Czechowic-Dziedzic, drugie miejsce, W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Czechowic-Dziedzic, drugie miejsce przypadło Liceum Ogólnokształcącemu również z Czechowic-Dziedzic, a trzecie zajęła Szkoła Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.