czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 listopada 2012
  • wyświetleń: 4860

Lesiak wysoko w Pucharze Polski

W ubiegłą sobotę pszczyńsko-czechowicka załoga Jakub Lesiak i Łukasz Biernot wzięła udział w ostatniej eliminacji tegorocznego Rajdowego Pucharu Polski.

Na starcie 38. Rajdu Cieszyńska Barbórka stanęło 58 ekip z całej Polski wraz z czołówką tegorocznej klasyfikacji dysponującą topowymi samochodami (19 aut o mocy około 200 KM). Założeniem na ten rajd była równa jazda, bez przygód i dojechanie do mety, aby zebrać doświadczenie przed planowanym startem w całym przyszłorocznym cyklu RPP. Załoga wykazała się dojrzałością sportową, nie popełniła większych błędów przez całą imprezę i z odcinka na odcinek pięła się w górę tabeli co zaowocowało bardzo wysoką 9. lokatą w klasyfikacji generalnej rajdu."Cieszę się że wykonaliśmy założony przed rajdem plan i praktycznie bez przygód, jadąc po czarnym dotarliśmy do mety. Rajd był przepiękny i trudny, Łukasz świetnie dyktował, a samochód jak zwykle nie sprawiał żadnym problemów i mogłem skupić się na jeździe. 9 miejsce w klasyfikacji generalnej jest dla nas świetnym rezultatem zważając na brak szpery, seryjny 130 konny silnik i rozjechaną przez moją fantazję na OS1 geometrię. Chciałbym podziękować Kibicom za gorący doping i sponsorom, dzięki którym mieliśmy komfortową sytuację na tym rajdzie." mówił na mecie kierowca

Lesiak wysoko w Pucharze Polski


Partnerami zespołu są: Czecho-rent, Rolchem, Go-West, Loko, Mastik Car, Bednarska 3.

Zapraszamy na fb.com/LesiakRallyTeam.

Jakub Lesiak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.