czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 4 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1577

Zimowe atrakcje z MOSiRem

Jak co roku MOSiR zaprasza amatorów zimowych wędrówek, narciarzy oraz wszystkich, którzy chcą cieszyć się zimową aurą.

Reklama

szczyrk, skrzyczne, narty
MOSiR zaprasza między innymi na narty · fot. www.szczyrk.cos.pl


Sezon - już tradycyjnie- rozpocznie wyjazd do Korbielowa 19.01.2013r. Na narciarzy oraz wielbicieli zimowych wędrówek czeka Pilsko. W styczniu także dzieciaki szkól podstawowych będą mogły zmierzyć się w jeździe szybkiej na lodzie, to na dobry początek. W lutym czeka na nas Cieńków w Wiśle Malince, po raz wtóry dzieci zmierzą się na lodowisku.

W ferie MOSiR zabierze Was na sanki do Szczyrku na Przełęcz Karkoszczonki. 16.02.2013r wraz z opiekunami zaprosimy Was na stok Nowej Osady w Wiśle , gdzie można poszaleć na nartach, snowboardzie lub udać się na górski spacer w towarzystwie przewodnika, wpadniemy też na dzień do Kasiny Wielkiej na Śnieżnicę, aby porównać tamtejsze stoki. Aby tradycji zimowej stało się zadość, w Istebnej zorganizujemy dla Was sannę, ognisko , pieczenie kiełbasek, zabawy na śniegu - wszystko to pod opieką instruktorów. 22.02.2013 - Bal Przebierańców na lodzie, jak zwykle biletem wstępu na lodowisko będzie przebranie.

Swoje podwoje otworzy dla Was Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci, najbardziej oświetlone drzewo w Polsce - migocze na nim ponad 110 tys. światełek oraz prawdziwe renifery -Rudolf i Kometek. Każdy gość ma też możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem! W parku znajduje się także Kino 3D, gdzie na przeżycie niesamowitej przygody zaprasza wirtualny skrzat - Sylwestrzak.

Sezon zimowy zakończymy wyjazdem do Zakopanego, a dla mniej wytrawnych narciarzy zaproponujemy Białkę Tatrzańską.

Szczegółowe informacje ukazywać się będą na bieżąco od 07.01.2013 r. na naszej stronie ,można tez do nas zadzwonić : 32/21-527-06 lub 695-876-029 od poniedziałku do piątku w godz. &.00 do 20.00.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.