czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 16 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1326

UMKS Trójka: turniej w Niemczech

W dniach 11-13 stycznia w niemieckim Hiddenhausen przebywali młodzi piłkarze z UMKS Trójka Czechowice.

Reklama

Zespół młodzików młodszych prowadzony przez Łukasz Żurka został zaproszony przez niemieckiego partnera na międzynarodowy turniej halowy w piłce nożnej U-13 dla zawodników urodzonych w roku 2000 i młodszych.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów. Turniej, który stał na bardzo wysokim poziomie, wygrał zespół Wattenscheid 09. Nasza drużyna uplasowała się na 10 miejscu, a najwięcej bramek zdobył Adrian Iciek.

Turniej przeprowadzono wzorowo. Po raz pierwszy graliśmy w hali ze sztuczna murawą o wymiarach 70x30 m. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez organizatorów na czele z z-cą burmistrza Hiddenhausen Egona Schaffera.

Organizatorem wyjazdu był Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, MOSiR oraz klub piłkarski UMKS "Trójka".

Przy okazji Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Trójka" zaprasza na treningi piłki nożnej wszystkich chętnych, gdyż jest to odpowiedni czas, aby dołączyć do drużyn młodzieżowych, które po przerwie zimowej wznowiły już treningi i przygotowują się do rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2012/2013.

Sławomir Stanclik

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.