czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 21 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1720

Siedem medali lekkoatletów

13 stycznia w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików i juniorów w biegach okrężnych.

Reklama

Doskonale zaprezentowały się nasze utalentowane chodziarki na dystansie 2km. Złoty medal zdobyła Daria Marzec, a srebrny Patrycja Mędroń VI miejsce zajęła Natalia Grobarczyk, a VII była Paulina Lubecka. Srebrny medal w biegu na 400m zdobyła juniorka Elżbieta Głogowska.

19 stycznia w Brzeszczach zostały rozegrane halowe mistrzostwa Sląska juniorów i juniorów młodszych w konkurencjach technicznych i sprinterskich.

2 medale w kat.juniorów zdobył nasz 10-boista Marcel Marszałek zajmując II miejsce w biegu na 60m przez płotki oraz III w skoku wzwyż.

Również medale w skoku wzwyż zdobyli srebrny Elżbieta Głogowska i brązowy Jakub Zgrzebnicki w kat.juniorów młodszych. IV miejsca tuż za podium zajęli: Elżbieta Głogowska w biegu na 60m, Szymon Rokitka na 60m przez płotki, Karolina Bumbar w pchnięciu kulą oraz Marek Wyczesany w skoku w dal.

2 lutego również w Brzeszczach zostaną rozegrane Halowe Mistrzostwa Śląska w kat.młodzików i dzieci starszych i tu również liczymy na pokaźną ilość medali.

Jan Kobędza

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.