czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 12 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1429

Sportowiec i trener 2012 roku

Gazeta Czechowicka organizuje kolejny plebiscyt na Sportowca i Trenera 2012 roku. Głosować można a trzech sportowców i jednego trenera - za pomocą e-maila: czechowicka-plebiscyt@o2.pl lub za pomocą kuponów z Gazety Czechowickiej.

Lista nominowanych sportowców:

Sławomir Błachut
(siatkówka; czołowy zawodnik MTS Winner)
Karolina Bumbar
(lekkoatletyka; finalistka rzutu dyskiem młodzieżowych MP)
Natalia Czerwińska
(koszykówka; członek kadry śląska)
Amadeusz Czyż
(kajakarstwo; I miejsce w K-1 w długodystansowych MP)
Tomasz Dzida
(piłka nożna; członek kadry śląska, V m. w MP)
Kinga Furtak
(tenis stołowy; czołowa zawodniczka MKS-u Cz.-Dz.)
Monika Fołta
(tenis stołowy; czołowa zawodniczka MKS-u Cz.-Dz.)
Bartłomiej Gajda
(piłka nożna; członek kadry śląska, multimedalista igrzysk szkolnych)
Elżbieta Głogowska
(lekkoatletyka; mistrzyni regionu na 200 m.)
Tobiasz Gola
(kajakarstwo; II miejsce w MP w K-1 500, 1000 i 10000 m)
Łukasz Goryl
(saneczkarstwo; VI miejsce w MŚ seniorów)
Justyna Iskrzycka, Ewelina Pilarz
(kajakarstwo; I miejsce w K-2 w MP w maratonie)
Kamil Klimca
(kajakarstwo; I miejsce w Olimpiadzie Młodzieży w K-1 5000 m)
Justyna Kopeć
(tenis stołowy; czołowa zawodniczka MKS-u Cz.-Dz.)
Damian Kulig
(podnoszenie ciężarów; uczestnik Paraolimpiady Londyn 2012)
Marcel Marszałek
(lekkoatletyka; finalista ośmioboju młodzieżowych MP)
Paulina Paszek
(kajakarstwo; I miejsce w Olimpiadzie Młodzieży w K-1 500 i 3000m)
Arkadiusz Pilarz
(kajak polo; II miejsce w MP seniorów)
Adam Prończuk
(siatkówka; III miejsce w MP oldbojów)
Weronika Przebinda
(siatkówka; czołowa zawodniczka MKS-u Cz.-Dz.)
Michał Przemyk
(piłka nożna; członek kadry śląska, IV m. w MP)
Kamila Przemyk
(lekkoatletyka; członek kadry Polski w biegach górskich)
Dominik Pytlarz, Jakub Gola
(kajakarstwo; III miejsce w C-2 w MP w maratonie)
Marcin Ryszka
(pływanie; uczestnik Paraolimpiady Londyn 2012)
Mirosław Sojka
(saneczkarstwo; I miejsce w jedynkach i dwójkach młodzieżowych MP)
Justyna Surowiecka
(koszykówka; członek kadry śląska)
Robert Szatanik
(sporty walki; I miejsce w MP w Tang Soo Do w wadze 85 kg)
Wiktoria Szlagor
(lekkoatletyka; najlepsza oszczepniczka Śląska)
Paweł Wawrzyczek
(judo; I miejsce w PE, uczestnik światowych młodzieżowych IO)
Adrian Wiewióra
(siatkówka; czołowy zawodnik MTS Winner)
Jakub Wójcik
(judo; III miejsce w MP młodzików)
Mikołaj Wrzoł
(tenis ziemny; III miejsce w młodzieżowych mistrzostwach Śląska)
Marta Wykupil
(judo; V miejsce w światowych młodzieżowych IO)

Lista nominowanych trenerów:

Edward Apel (kajakarstwo).
Błażej Dziech (sport szkolny)
Jan Kobędza (lekkoatletyka).
Agata Krywult (siatkówka).
Paweł Mazur (tenis stołowy).
Bogusław Tyl (judo).
Tomasz Zużałek (piłka nożna).

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.