czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 lutego 2013
  • wyświetleń: 2526

Poszukują dziewczyny do ekipy

Kolarska drużyna Montis Bike Team z Czechowic-Dziedzic szuka nowego zawodnika, a raczej zawodniczki, bo to właśnie kobieta ma zasilić szeregi amatorskiej ekipy rowerowej.

montis bike team
Montis Bike Team · fot. Barbara Dominak


- Osoby, której szukamy to dziewczyna, która lubi ,,śmigać" na rowerze. Jeżeli jesteś zainteresowana to proszę o przesłanie maila, który powinien zawierać (imię, nazwisko, wiek, od kiedy jeździsz na rowerze, ewentualne osiągnięcia, coś o sobie). E-mail należy wysłać na kontakt@montis-bike.pl lub zgłosić się do któregoś z członków drużyn - informuje Zbigniew Legler z Montis Bike Team.

Czechowiccy kolarze apelują także do wszystkich firm oraz osób prywatnych o wsparcie. - Warto w nas zainwestować! Bliższych szczegółów udziela Szymon lub Dominik. Kontakt z tymi Panami poprzez emaila. Wszystkie dane na naszej stronie internetowej - dodaje Zbigniew Leger.

Kontakt i szczegółowe informacje o ekipie można znaleźć na stronie www.montis-bike.pl.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.