czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 1 marca 2013
  • wyświetleń: 3111

14. rocznica TKKG

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Artykuł sponsorowany:

1 marca. Dokładnie 14 lat temu w Międzynarodowy Dzień Grubasa powstał Czechowicki Klub Kwadransowych Grubasów.

TKKG
Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów


TKKG
Zajęcia salsy


Od 1999 r. promujemy w Naszym mieście aktywny styl życia
(poprzez maratony fitness, wprowadzanie wciąż nowych form aktywności fizycznej zapraszając gości z różnych dziedzin sportu).

Staramy się przekonać czechowiczan do zdrowego stylu odżywiania się i zmiany swoich nawyków żywieniowych na stałe. Trafiamy ze swą ofertą do osób dorosłych, kobiet, mężczyzn, ale również - poprzez akcje "Mamo nie tłucz mnie" - do szkół i przedszkoli.

Za swoja działalność zostaliśmy nagrodzeni Złotym odważnikiem przez 1 program TVP, oraz Instytut Żywienia i Żywności jako najlepszy Klub w Polsce. Jesteśmy również laureatami Platynowego Wyróżnienia za naszą działalność na rzecz dzieci z otyłością dużą i olbrzymią, do dziś nasze zajęcia "Radosny Ruch Przy Muzyce" cieszą się dużą popularnością wśród naszych najmłodszych mieszkańców.

Jesteśmy dumni, że przez te 14 lat tak wielu osobą udało nam się pomóc zrzucić zbędne kilogramy, tak wielu z nich związało się z nami na stałe aby utrzymać swoja wagę, a przyjaźnie zawarte w Klubie trwają do dziś.

Na przestrzeni lat doznaliśmy wielu przemian wprowadzając co roku nowe formy zajęć. Dziś wiodące zajęcia w naszym klubie - poza zajęciami aerobowymi - to spinning - aerobik na rowerach, zumba oraz pilates.

W związku z ciągłym rozwojem Klubu już od 1 marca pragniemy zachęcić państwa do udziału w nowych formach zajęć takich jak
- salsa kubańska - której pierwsze zajęcia odbędą się 11 marca o godzinie 17:00 na naszej sali przy ul. Tetmajera 14a
- trio - zajęcia składające się z trzech części, które odbywać się będą w czwartki godzina 20:00. ul Tetmajera 14a. Pierwsza część to trening aerobowy z wykorzystaniem rowerków stacjonarnych. Druga to ćwiczenia wzmacniające przy użyciu stepów i dodatkowego obciążenia. Ostatnia to stretching. Zajęcia są ukierunkowane na wszechstronny rozwój fizyczny: wytrzymałość, siłę, gibkość.

Ci z Was którzy mieli do dziś wątpliwości lub obawy czy zmienić z nami swój styl życia i wprowadzić nowe nawyki żywieniowe - myślę, że zostali przekonani.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj