czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 28 lutego 2013
  • wyświetleń: 7811

Czechowiczanie w Lidze Futsalu

Zakończyła się jubileuszowa X edycja Ligi Futsalu Pszczyna, Suszec, Goczałkowice. Liga była podzielona na cztery klasy rozgrywkowe, w której razem zagrało 42 drużyny. Czechowice reprezentowało pięć drużyn. W I lidze Jakub/Rapid i Northec Południowcy, w II lidze Belfer Team i Inny Zespół oraz w III lidze Enigma.

Reklama

Belfer Team
Belfer Team · fot. Andrzej Puchała


Enigma
Enigma · fot. Andrzej Puchała


Inny Zespół
Inny Zespół · fot. Andrzej Puchała


Jakub-Rapid
Jakub-Rapid · fot. Andrzej Puchała


Northec
Northec · fot. Andrzej Puchała


W pierwszej lidze po rundzie zasadniczej nasze drużyny zostały zaklasyfikowane w grupie spadkowej. Jednak z opresji wyszły obronną ręką ostatecznie plasując się na 6 miejscu Northec, na 7 Jakub/Rapid z takim samym dorobkiem 19 punktów.

W II lidze po dobrym początku zadyszki dostali zawodnicy Belfer Team i musieli zadowolić się grą w grupie spadkowej, gdzie wygrali już wszystkie mecze plasując się pewnie na 6 miejscu z dorobkiem 23 punktów. Inny Zespół po falstarcie podniósł się i pewnie zakwalifikował do walki o awans w grupie mistrzowskiej, gdzie nie wykorzystał szansy plasując się tuż za podium na 4 miejscu z dorobkiem 21 punktów.

W III Lidze zespół Enigmy zdobył 19 punktów w walce o utrzymanie w grupie spadkowej i został sklasyfikowany na bezpiecznym 7 miejscu.

Składy poszczególnych drużyn:

Northec Południowcy
Buda Seweryn, Gibas Krzysztof, Hudziec Dominik, Hudziec Radosław, Janusz Szymon, Koczur Krzysztof, Kozioł Dariusz, Kozłowski Dominik, Michalczyk Piotr, Płonka Andrzej, Staniek Zdzisław, Zolich Andrzej, Nowak Damian, Kudrys Mateusz, Buchta Kamil.

ATS Jakub-Rapid
Mrożek Sławomir, Stawik Grzegorz, Madejski Sylwester, Biegun Aleksander, Mizera Bartosz, Banet Jacek, Jurek Łukasz, Drzyzga Rafał, Podkański Łukasz, Świeży Sebastian, Miczek Szymon, Łołka Dariusz, Szędzielarz Łukasz, Piłocik Krzysztof, Jaworski Dariusz

Inny Zespół
Damaz Adrian, Ryszka Kornel, Kimla Kamil, Kóska Szymon, Maron Grzegorz, Jurczyga Robert, Góra Tomasz, Skęczek Szymon, Mitoraj Marcin, Sroka Paweł, Kozioł Tomasz, Stanoch Łukasz, Sikora Mateusz, Feruga Mateusz, Stryczek Bartłomiej, Ciućka Patryk, Słowiaczek Mateusz.

Belfer Team
Maławy Mariusz, Szwed Jarosław, Gazda Michał, Żurek Łukasz, Lisewski Wojciech, Puchała Michał, Gola Dawid, Anderko Łukasz, Kolny Piotr, Mizera Maciej, Wyrobek Przemysław, Płonka Stanisław, Czmajduch Paweł, Adamiec Błażej, Żurek Rafał, Malik Mateusz, Tyc Mirosław, Pokusa Damian.

Enigma Czechowice
Zimny Łukasz, Mikłasz Tomasz, Siemieniec Tomasz, Drozdek Tomasz, Niemczyk Paweł, Kopcoń Łukasz, Kopcoń Mateusz, Budny Adam, Słota Rafał, Buda Wojciech, Linek Paweł, Dolniak Tomasz.

Mariusz Maławy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.