czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 4 marca 2013
  • wyświetleń: 2767

Przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zmniejszona aktywność fizyczna oraz zapotrzebowanie na bardziej kaloryczne dania przyczyniają się do przybywania nadmiernych kilogramów w okresie jesienno-zimowym. Jeżeli chcemy zrzucić zbędne kilogramy jeszcze przed wakacjami, przedwiośnie to idealny moment na rozpoczęcie kuracji odchudzającej, jednak pamiętajmy zróbmy to rozsądnie, bez szkody dla zdrowia i trwale bez efektu jo-jo.

naturhouse


Przedwakacyjna dieta

W trosce o piękną sylwetkę musimy zastanowić się nad naszym stylem życia i dotychczasowymi nawykami żywieniowymi. Warto wprowadzić zmiany do codziennego menu, tak aby znalazły się w nim różnorodne, odżywcze i niskokaloryczne produkty. O pomoc w dopasowaniu indywidualnej diety najlepiej poprosić dietetyka.

- Pełnowartościowa kuracja odchudzająca musi zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, tylko w odpowiednich proporcjach. Powinna być bogata w owoce i warzywa, należy natomiast ograniczyć spożycie tłuszczów zwierzęcych i unikać smażonych oraz panierowanych potraw. Wyeliminujmy też ziemniaki, makarony i inne węglowodany proste - radzi Anna Wierzgoń, dietetyk Naturhouse.

Niezbędnym składnikiem kuracji odchudzającej jest również niegazowana woda mineralna. Powinniśmy pić jej co najmniej 1,5 l dziennie, najlepiej między posiłkami. Korzystny wpływ na nasze zdrowie będą miały herbaty ziołowe oraz zielona herbata. Podczas diety starajmy się unikać alkoholu, który powoduje zatrzymanie wody w organizmie. Jedynie przy specjalnej okazji możemy napić się lampki czerwonego wina wytrawnego.

- Pamiętajmy o ograniczeniu słodkich i kalorycznych przekąsek. Niezwykle ważne jest także regularne spożywanie pięciu posiłków dziennie - dodaje dietetyk Anna Wierzgoń.

Recepta na skuteczne odchudzanie

Indywidualnie dobrana dieta to podstawa sukcesu. Kiedy tylko jest taka możliwość, zrezygnujmy z jazdy samochodem na rzecz spaceru lub zajęć fitness czy jazdy rowerem. Bardzo ważne jest także wsparcie bliskich osób, a przede wszystkim eksperta, który na bieżąco będzie kontrolował przebieg kuracji.

Najbliższą okazją do spotkania z dietetykiem będzie Ogólnopolska akcja "Specjaliści poszukiwani", zorganizowana przez Centra Dietetyczne Naturhouse rozpoczyna się 1 marca (Światowy Dzień Walki z Otyłością) i potrwa do końca kwietnia 2013 roku. W tym czasie będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych.

Patronat nad akcją "Specjaliści poszukiwani" objęły: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera. Oprócz badania składu ciała, dietetyk pomoże nam poznać przyczynę naszych problemów z wagą i zaproponuje skuteczne sposoby ich rozwiązania. Przyjdź i jeszcze przed wakacjami ciesz się piękną sylwetką!

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Wystarczy umówić się telefonicznie 796 977 977 lub kliknąć w link www.zaproszenie.naturhouse-polska.pl.

www.zaproszenie.naturhouse-polska.pl

www.naturhouse-polska.pl/efekty_kuracji/

Zadzwoń i umów się na wizytę lub napisz maila - My oddzwonimy

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Targowa 4, Czechowice - Dziedzice
kom. 796 977 977

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 11:00 -19 :00
Środa, piątek: 9:00 - 17:00Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj