czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 21 marca 2013
  • wyświetleń: 2908

"Trójka" w Podbeskidzie Young Cup

17 marca maluchy z UMKS "Trójka" brały udział w turnieju Podbeskidzie Young Cup.

UMKS "Trójka"
UMKS "Trójka"


W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Gospodarze wystawili 4 drużyny, a gościnnie obok naszych maluchów wystąpiła drużyna z Drzewiarza Jasienica.

Nasza drużyna pokonała wszystkie (cztery) zespoły Podbeskidzia strzelając w tych czterech meczach 16 bramek, jednocześnie utrzymując czyste konto. Jedyne stracone dwie bramki padły w przegranym minimalnie 2 do 1 meczu z Drzewiarzem Jasienica. Nasza drużyna liczyła aż 14 zawodników i każdy z nich od najstarszych (rocznik 2005) do najmłodszych (2007) rozegrał bardzo podobną ilość minut w 5 meczach. Kolejny raz nasz zespół był najmłodszy w całej stawce, a mimo to zaprezentował się fantastycznie.

Warte podkreślenia jest fakt, że nasz najmłodszy zawodnik Adaś Gąsiorek (2007) strzelił dwie bramki. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko, co zostało nagrodzone przez organizatorów pamiątkowymi złotymi medalami. Jak zwykle nie zawiedli rodzice gorąco kibicując swoje pociechy.

Skład UMKS "Trójka": Michał Grzeszek i Beniamin Filapek (bramkarze) oraz Robert Wieczorek, Konrad Adamecki, Szymon Klima, Adam Fajfer, Adam Gąsiorek, Grzegorz Janusz, Dominik Giziński, Max Kozik, Paweł Waliczek, Krzyś Ogiegło, Filip Kołodziej, Łukasz Iciek.

Mariusz Maławy, źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.